Lahtiste uste nädal

Tartu Mart Reiniku Kooli lahtiste uste nädal 18.–22. aprillil

Eelüritusena on praegused ja tulevased lapsevanemad oodatud KUJUNDAVA HINDAMISE loengule 11. aprillil kell 17.30 (Riia 25 õppehoone aulas). Kõneleb Randvere Kooli direktor Leelo Tiisvelt.

Kujundav hindamine on kasutusel kõikides Tartu linna koolides rohkemal või vähesemal määral.
Loengu eesmärgiks on selgitada lastevanematele kujundava hindamise olemust.

Meie koolil on lastevanemate jaoks sel nädalal uksed lahti mõlemas õppehoones.

1.–4. klassid õpivad Riia 25 õppehoones
18.–22. aprillil (v.a 19. aprillil) palume praegusi 1.–4. kl lapsevanemaid andma õppetundi või korraldama mõnda üritust oma lapse klassis (kokkuleppel klassijuhatajaga).

Avatud õppetundide päev 19. aprillil:

• külastamiseks on avatud kõik selle päeva 1.–4. kl õppetunnid
Palume olla klassiruumi juures hiljemalt 5 minutit enne tunni algust. Me ei soovita võtta tundi kaasa väikeseid lapsi.
• võimalus vestelda klassijuhatajate ja aineõpetajatega (kuni kl 15-ni)
• ringkäik koolimajas algab kl 14.10 esimeselt korruselt valvelaua juurest

5.–9. klassid õpivad Vanemuise 48 õppehoones
18.–22. aprillil (v.a 20. aprillil) palume praegusi 5.–9. kl lapsevanemaid andma õppetundi või korraldama mõnda üritust oma lapse klassis (kokkuleppel klassijuhatajaga).

Avatud õppetundide päev 20. aprillil:
• külastamiseks on avatud kõik selle päeva 5.–9. kl õppetunnid
• võimalus vestelda klassijuhatajate ja aineõpetajatega (kuni kl 15-ni)

Lahtiste uste nädalal on hea võimalus tutvuda väheke põhjalikumalt  koolieluga ja saada vastused pere jaoks tähtsatele haridusküsimustele.

Kohtumiseni koolis!