Kapi rent

Õpilastel on võimalik kasutada Vanemuise 48 õppehoones koolikappe. Kapid kuuluvad koolile ja kasutamine on tasuta. Võtme saab kantseleist.
Võtme tagatisraha on 15 €. Kevadel, tagastades võtme, saab õpilane raha tagasi.

Kappe on piiratud arv. Kasutusse jäävad ka rendikapid.

Alates 13.september 2018 on Tartu Mart Reiniku Kool liitunud koolikapi süsteemiga ja on võimalik koolikappe tellida.

“Koolikapp OÜ pakub võimalust muuta ranits kergemaks! Alates 2007.a. kevadest rendime erinevates koolides õpilastele hoiukappe.
Koolikapi süsteemiga on liitunud enam kui 30 kooli üle kogu Eesti. Meie eesmärgiks on muuta õpilaste elu mugavamaks, pakkudes parimaid kappe soodsaimate rendimaksetega.

Registreerumisvorm asub aadressil: www.koolikapp.ee

Koolikapi tellimiseks toimi nii:
1. Vali menüü TELLI koolikapp.
2. Vali nimekirjast enda kool, täida andmed, tee linnuke kahte lahtrisse ning vajuta Tellin koolikapi.
3. Seejärel saadame Sinu ja lapsevanema e-mailile arve. Kui arve tasutud, saate võtme kätte 5 päeva jooksul kooli kantseleist.

Kappide suurus ja lisainfo koolikapp.ee kodulehel.

Lisainfo:
Koolikapp OÜ