Konsultatsioonid

ÕPIABI (KONSULTATSIOONID JA JÄRELEVASTAMISED) 2017/2018

NB! Vajalik on eelnev kokkulepe õpilase ja õpetaja vahel, et oleks teada, kas õpilane soovib saada konsultatsiooni või teha järeltööd, ning selle põhjal planeerida täpsem kellaaeg.

õpetaja   aeg (nädalapäev,kellaaeg) koht
AASMÄE Hille esmaspäeviti kl 14.45 – 15.30 kab 63
ANTONS Karolina teisipäeviti    kl 14.45 – 16.00 kab 22
ARUMÄE Kaisa teisipäeviti    kl 14.45 – 15.30 kab 21
HEIN Merili neljapäeviti kl 13.45 – 15.00 kab 43
HEIN Urmas kokkuleppel õpetajaga võimla
HEINSALU Tiiu teisipäeviti al 14.40-st kab 33
HELLAT Liina teisipäeviti  14.45 – 15.30 kab12
JÕGISUU Siret kolmapäeviti kl 14.50 – 15.35 kab 52
JÄRV Laura kokkuleppel õpetajaga kab 306 Riia 25
KALBERG Tiia teisipäeviti al 14.45-st kab 11
KIUDORF Gea teisipäeviti al 13.45 – 16.00 kab 41
KOLLOM Merle kokkuleppel õpetajaga kab 53
KRIIPSALU Kadri kokkuleppel õpetajaga kab 72
KRULL Lea kolmapäeviti al 14.00-st kab 14
KÄRNER Merike esmaspäeviti al 13.45-st kab 107 Riia 25
KÄÄRIK Aive esmaspäeviti al 14.00-st kab 201 Riia 25
KÖÖBI Margit kokkuleppel õpetajaga võimla
LOITE Tiiu reedeti kl 13.55 – 14.40 kab 52
LOOT Kersti kolmapäeviti al 13.50-st kab 71
LÄÄNEMETS Meili neljapäeviti al 14.45-st kab 206 Riia 25
MARDI Liis neljapäeviti al 14.50-st kab 34
MOROZOVA Sirle esmaspäeviti  kl 14.40 – 16.00 kab 42
OJA Maire reedeti kl 14.00- 15.30 kab 24
OJA Mart reedeti kl 14.00- 15.30 kab 35
PALLO Sirje kokkuleppel õpetajaga võimla
PETERSON Tiiu kokkuleppel õpetajaga võimla
PIKK Kristi kokkuleppel õpetajaga kab 101 Riia 25
PÄRLIN Pille kokkuleppel õpetajaga kab 62
PÄRSIK Margus kokkuleppel õpetajaga võimla
PÄRTELPOEG Imbi reedeti kl 14.50 – 15.35 kab 53
REINHOLD Riina neljapäeviti kl 14.00 – 15.30 kab 13
RUSSAK Silja teisipäeviti kl 13.50 – 14.40 kab 61
RUUL Kaire reedeti kl 13.55 – 14.40 kab 25
RÜÜSON Ave kolmapäeviti al 14.45-st kab 23
SALMISTU-VAAS Esta esmaspäeviti kl 13.45 – 15.00 kab 62
SARAPUU Aivar kolmapäeviti kl 15.40 kab 3
SARAPUU Kristi neljapäeviti kl 15.00 – 16.00 kab 73
SAUE Helle teisipäeviti al 14.45-st kab 64
SAVOLAINEN Rauno kolmapäeviti kl 14.50 – 15.35 kab 32
SCHASMIN Hiiele esmaspäeviti al 13.45 kab 53
SEPMA Piret kolmapäeviti kl 14.45 – 15.30 kab 32
TANNBERG Marju esmaspäeviti kl 14.45 – 15.30 kab 32
TORIM Ese teisipäeviti kl 14.00 – 16.00 kab 31
VAHTRIK Heigo teisipäeviti kl 14.45 – 15.30 võimla
VAIGLA Kaisa teisipäeviti kl 13.45 – 16.00 kab 54
VIILEBERG Sirje teisipäeviti kl 14.45 – 15.30 kab 76
ÕÖPIK Enn neljapäeviti kl 14.40 – 17.45 dir. kabinet