Konsultatsioonid

ÕPIABI (KONSULTATSIOONID JA JÄRELEVASTAMISED) 2018/2019 II poolaasta

NB! Vajalik on eelnev kokkulepe õpilase ja õpetaja vahel, et oleks teada, kas õpilane soovib saada konsultatsiooni või teha järeltööd, ning selle põhjal planeerida täpsem kellaaeg.

õpetaja aeg (nädalapäev,kellaaeg) koht
AASMÄE Hille esmaspäeviti 15.45 kab 63
ADAMSON Mari kolmapäeviti 14.00- 14.45 kab 53
ALLIK Ulvi teisipäeviti 14.45 – 15.30 kab 14
ANTONS Karolina teisipäeviti 14.30 – 16.00 kab 22
ARUMÄE Kaisa esmaspäeviti 14.55 – 15.35 kab 21
HEIN Urmas kokkuleppel õpetajaga võimla
HEINSALU Tiiu esmaspäeviti 14.45 kab 33
HELLAT Liina esmaspäeviti 14.45 – 15.30 kab12
JÕGISUU Siret kolmapäeviti 14.40 – 15.15 kab 52
JÄRV Laura kokkuleppel õpetajaga kab 306 Riia 25
KALBERG Tiia esmaspäeviti 14.50 kab 11
KIUDORF Gea esmaspäeviti 14.50 kab 41
KRIIPSALU Kadri neljapäeviti 14.45 – 15.30 kab 72
KRULL Lea kolmapäeviti 14.50 kab 14
KÄRNER Merike kokkuleppel õpetajaga
KÄÄRIK Aive esmaspäev 14.50/ neljapäev 13.00 kab 201 Riia 25
KÖÖBI Margit kokkuleppel õpetajaga võimla
LOITE Tiiu kokkuleppel õpetajaga kab 52
LOOT Kersti kolmapäeviti 14.50/ kokkleppel kab 71
LÄÄNEMETS Meili reedeti 14.00 kab 206 Riia 25
MARDI Liis reedeti 14.00-15.30 kab 34
METTIS Juhan kokkuleppel õpetajaga võimla
MOROZOVA Sirle kolmapäeviti 14.50-17.00 kab 42
NÕLVAND Janeli kokkuleppel õpetajaga
OJA Maire reedeti 14.00 – 16.00 kab 24
OJA Mart reedeti 14.00 – 16.00 kab 35
PALLO Sirje kokkuleppel õpetajaga võimla
PETERSON Tiiu kokkuleppel õpetajaga võimla
PIKK Kristi kokkuleppel õpetajaga kab 101 Riia 25
PÕLDARU Sandra teisipäeviti 14.00-15.40 kab 54
PÄRLIN Pille kokkuleppel õpetajaga
PÄRTELPOEG Imbi teisipäeviti 14.50 kab 52
REINHOLD Riina neljapäeviti 14.45 – 15.30 kab 13
RUSSAK Silja teisipäeviti 14.50/kokkuleppel kab 61
RUUL Kaire reedeti 13.00 – 15.30 kab 25
RÜÜSON Ave kolmapäeviti 14.45 kab 23
SAAREN Triinu kokkuleppel õpetajaga
SALMISTU-VAAS Esta esmaspäeviti 13.55/ kokkuleppel kab 62
SARAPUU Aivar neljapäeviti 15.40 kab 3
SARAPUU Kristi teisipäeviti 14.00/ kokkuleppel kab 73
SAUE Helle neljapäeviti 14.50/ kokkuleppel kab 64
SAVOLAINEN Rauno kolmapäeviti 14.45/kokkuleppel kab 32
SCHASMIN Hiiele teisipäeviti 14.45/kokkuleppel kab 53
SEPMA Piret teisipäeviti 14.45 – 15.30 kab 32
SONGI Merili esmaspäev 14.50 kab 43
TANNBERG Marju teisipäeviti al 13.55 kokkuleppel
TORIM Ese kolmapäeviti 14.45-16.00 kab 31
VAHTRIK Heigo kokkuleppel õpetajaga võimla
VIILEBERG Sirje esmaspäeviti al 14.45 kab 76
ÕÖPIK Enn kokkuleppel õpetajaga dir. kabinet