Töötajad

 

Enn Ööpik direktor enn.oopik@raad.tartu.ee
Anne Kaljur õppealajuhataja anne.kaljur@reiniku.edu.ee
Pille Pärlin õppealajuhataja pille.parlin@reiniku.edu.ee
Siim Sauk huvijuht siim.sauk@reiniku.edu.ee
Cätlin Tuuling psühholoog
Vanemuise 48
catlin.tuuling@reiniku.edu.ee
Marit Luik psühholoog
Riia 25
marit.luik@reiniku.edu.ee
Lagle Prei sotsiaalpedagoog
Vanemuise 48
lagle.prei@reiniku.edu.ee
Heli Arney HEV koordinaator
Vanemuise 48
heli.arney@reiniku.edu.ee
Triinu Säälik sotsiaalpedagoog
Riia 25
triinu.saalik@reiniku.edu.ee
Laura Kivilo HEV koordinaator
(lapsehoolduspuhkusel)
laura.kivilo@reiniku.edu.ee
Ülle Rästas eripedagoog
Riia 25
ulle.rastas@reiniku.edu.ee
Eliise Kalda eripedagoog
(lapsehoolduspuhkusel)
eliise.kalda@reiniku.edu.ee
Kaidi Kilter sekretär-juhiabi kaidi.kilter@reiniku.edu.ee
Merle Persidski raamatukogu juhataja
Vanemuise 48
merle.persidski@reiniku.edu.ee
Silja Lokk raamatukogu juhataja
Riia 25
silja.lokk@reiniku.edu.ee